FOTOSELİ KAPI

Fotoselli Kapı

Konfor ve kullanış sağlayan, enerji verimliliği sağlayan fotoselli kapılar, otomatik yana kayar sistemde dizayn ediliyor. Giriş - çıkışın ideal ve sirküle şekilde yapılmasının yanı sıra estetik görünümleriyle dekoratif şıklık sağlayan kapılardır.

Fotoselli kapı mekanizmaları ISO kalite standartlarında imal ediliyor. Güvenilir ürün garantisinde dizayn ve imal edilen ürünlerin bakım ve onarımları da özen ister. Fotoselli kapı tamiri, montaj ve bakım işlemlerinin tamamı, ancak uzmanları tarafından yapılabilir. Hassas mekanizma ve otomasyon modülleri, batarya ve konum anahtar üniteleriyle, sistematik tasarımlardır.

Oldukça tavsiye edilen bir sistemdir. Diğer kapılara göre daha modern bir görünüm desteklemektedir. Fotoselli kapı güvenliğin ön planda olmadığı, giriş ve çıkışların kontrol altına alındığı yerlerde genellikle tercih edilir. Görünüm açısından şık duran bir yapıya sahip olmasıyla özel şirketlerde, AVM’ler de görüntüyü bozmamak ve daha iyi bir hizmet sunma amaçlı kullanılmaktadır.

Bu özellikleriyle memnun kalmamak elde değil. Büyük küçük neredeyse tüm marketlerde kullanılmakta. Kullanışlı olması nedeniyle tercihlerin başında geliyor. Fotoselli kapı avantajları pek çoktur. Örneğin tekerlekli sandalyeli bir vatandaşımız, herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan kapımızdan kolaylıkla geçebilir. Fotoselli kapı hem daha pratik hem de daha kullanışlıdır.

Fotoselli kapı görselliği açısından size olumlu bir katkı sunar. AVM ve market gibi yerlerde elleri dolu olan insanların kolayca geçmesini sağlar ve giriş çıkışları kolaylaştırır. Bu nedenle kalabalık yerlerde genellikle tercih edilmesinin sebebi budur. Kapının otomatik olarak açılıp kapanması içerdeki ısının artması veya kaybolmasını düşük seviyelere çekmesiyle tasarruf elde etmiş olursunuz.

Fotoselli kapı zarif görünümüyle diğer kapılara göre daha fazla dikkat çeker ve oldukça memnun kalırsınız. Siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için vazgeçilmez olduğundan sizlere memnun kalacağınız ürünlerimizi tanıtıyoruz. Fotoselli kapı tercih etmeniz halinde pişmanlık yaşamayıp aksine memnun kalacağınızı ve bize teşekkür edeceğinizin teminatını veriyoruz. Fotoselli kapı sizi memnun edeceği gibi kullanacak olanları da hoşnut edecektir.

Fotoselli kapı sık kullanımlar için oldukça faydalıdır. Sizi sıradan kapılara göre daha modern kılar ve günümüze ayak uydurmuş olursunuz. Eğer ki siz de modern ve kullanışlı bir kapı istiyorsanız Fotoselli kapı tam size göre.

Fotoselli Kapı Özellikleri

Yapıların özelliklerine ve dekorasyon stillerine göre kurulumu yapılan fotoselli kapılar, CE belgeli ve ISO 9001 kalite standartlarında üretiliyor. Giriş ve çıkış formları, içeriden açılma veya dışarıdan açılma opsiyonları, tam açılma seçeneği veya yarım açılma seçenekleri gibi farklı kullanım modülleri, konum anahtarı ile yapılıyor.

Üstelik enerji kesintisi durumlarında programlarına göre ortalama 100 defaya kadar açılıp kapanabilen sistemlerdir. Sensör ve algılama modülleriyle imal edilen yana kayar kapılar, ayarlanabilir mesafeye göre çalışma sağlar.

Elektronik kilitlenebilme özelliği sunan fotoselli kapı sistemleri, marka ve modellerine, kullanılan teknoloji ve teknik niteliklere göre farklılık göstermektedir. Genellikle cam tasarımdan yapılan kapılar, metal bazlı, su perdeli, ahşap içerikli gibi farklı materyal ve özelliklerde dizayn edilebiliyor. Fotoselli kapı tamir ve bakım servisleri, garanti kapsam ve sistem özelliklerine göre onarım seçeneği sağlıyor.

Fotoselli Kapı Tamiri

Otomasyon kapı sistemlerinde güvenilir ve kaliteli hizmetlerimiz ile şehrin tüm ilçelerinde faaliyet gösteriyoruz. Fotoselli kapı tamiri ve montajıyla en cazip fiyat olanakları sunuyor, periyodik bakımlarınız için teknik servis olanağı sağlıyoruz.

Fotoselli kapınız mı bozuldu? Sakın endişelenmeyin fotoselli kapı tamir bizim işimiz. Kapınızı baştan sona dek kontrol edip nerede hata varsa orayı düzeltiyoruz. Eskisinden daha sağlam bir şekilde size teslim ediyoruz. Ustalarımızla fotoselli kapı tamir yapıp bozulan kapılarınızı onarıyoruz ve bütün sorunlarınızı çözüyoruz.

Kapılarınız fotoselli kapı tamir sayesinde sağlıklı ve konforlu olup düzenli bir şekilde çalışır vaziyette sizlere sunuyoruz. Ustalarımız bu konuda çekirdekten yetişme olduğu için nerede problem var ne yapılması gerekir gibi sorunlarınızı hemen çözüyorlar. Bence daha fazla zaman kaybı yapmadan bize ulaşın, gelip sizin de kapılarınızı tamir edelim siz de fotoselli kapı tamirin farkını görmüş olursunuz. Hem kapılarınız ilk haline göre çok daha güzel çalışacaktır. Arızaları tespit edip fotoselli kapı tamir farkıyla kapılarınız ilk aldığınız günden daha dayanıklı olacak ve fotoselli kapı tamir farkı ile böylece kafanız rahatlamış olacaktır.

Fotoselli kapı tamir ile kapılara yeniden hayat vermeye ne dersiniz? Eskisine göre daha sağlam bir kapı düşünün. Sadece sağlamlaştırmıyoruz gereken bütün ayarlarını düzeltiyoruz.

Hızlı ve kesin çözüm istiyorsanız kesinlikle bize ulaşmalısınız. 7/24 açık olmakla birlikte kısa sürede işimizi en doğru şekilde yapıyoruz. Sizleri memnun bırakacağımıza eminiz. Uygun fiyatlarımızla fotoselli kapı tamir işini bize bırakın. İşimizi severek yapıyoruz ve her zaman en iyisi olması için uğraşıyoruz.

İşyerleri ve özel mekanlarda yer alan fotoselli kapılar sık kullanılmalar sonucu arıza verebilmekte. Bu arızalar genelde kapıların kapanmaması ya da hiç açılmaması şeklinde görülüyor. Fotoselli kapı tamiri konusunda teknik anlamda usta ekiplerimiz anında başarılı bir hizmet veriyorlar ve bu konuda oldukça hızlılar. Mükemmel ve kesin bir çözüm istiyorsanız fotoselli kapı tamirini seçmeniz size çok uygun olacaktır. Şahane ve kaliteli hizmetlerimiz ile size çok faydalı olacağız. Siz müşterilerimiz bizden çok memnun kalacaksınız ve teşekkür alacağımıza adımız gibi eminiz.

Hızlı ve güvenilir kadromuz ile fotoselli kapı tamirini sözleştiğimiz gibi zamanından önce tamirini yapıp teslim etmekteyiz. Sizlere sorunsuz ve en iyi iletişim yöntemiyle yardımcı olacağız. İşlemlerinizin en başından sonuna kadar memnun kalacağınızın teminatını veriyoruz. Fotoselli kapı tamirini kaliteli malzemelerimiz ve ehli ile yapmamız bizim için vazgeçilmezdir. Malzemeden kaçmadan, olması gerektiği gibi yapıyoruz ve uygun fiyatlarımızla sizi memnun bırakacağımıza inanıyoruz. Zamanla kapı açılıp kapanmasıyla sorunlar çıkabiliyor. Ama hiç dert etmeyin biz sizi fotoselli kapı tamiri ile bu sorunlarınızdan kurtarıyoruz.

Uygun hizmetlerimiz ile tüm fotoselli kapı tamiri arayışlarınıza çözüm bulacağınız bir firmayız. Gerekli teknik bilgiye sahip olmanın yanında tüm fotoselli kapı tamiri sistemlerinin marka olarak yedek parçaları mevcuttur. Fotoselli kapı tamirinde işin ehli olan tecrübeli ustalarımızla arızalanan veya bakıma ihtiyacı olan fotoselli kapılarınızı olması gerektiği gibi en doğru şekilde yapıyoruz.

Hem ilk alımlarda hem değişim ve nakil seçeneklerinde, de- montaj ve kurulum servisimiz ile tüm fotoselli kapı sistemlerinde çözüm sunuyoruz. Mobil çağrı merkezlerimizden bizlere erişim sağlayabilir, montaj için keşif servisimizden onarım için teknik servis ekibimiz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hastaneler ve sağlık merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, özel şirket binaları, oteller, iş ve alışveriş merkezleri gibi tüm sektörler ve yaşam alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Fotoselli kapı servisi olarak, hızlı servis ve ekonomik fiyat avantajları sağlıyoruz.

Marka ve model fark etmeksizin, her ebat ve nitelikteki otomasyon kapı sistemlerinde onarım gerçekleştiriyoruz. Anahtar konumlama onarımı, fotoselli kapı mekanizma onarımı, çerçeve ve modül onarımı, programa ve algılama ünite onarımı gibi fotoselli sistemlerin tamamında tamirat ve bakım hizmeti sunuyoruz.

Otomasyon Sistem Onarımı

Tüm yapılarda otomatik kapı sistemi montajı ve teknik servis olanaklarıyla etkin hizmetler sunuyoruz. Tam donanımlı araçlarımız ve mobil ekipmanlarımız ile eksiksiz hizmet sağlıyor ve tüm otomatik kapı ve geçiş sistemlerinde profesyonel çözümler sunuyoruz. Enerji tasarrufu ve konfor sağlayan fotoselli kapı çeşitlerinde, sistem ve mekanizmada oluşan tüm sorunlarda hassas bakım ve garantili onarım seçenekleriyle faaliyet gösteriyoruz.

Fotoselli Kapı Servisi

Hareket algılama modülleriyle hızlı ve kolay geçiş sistemleri sağlayan fotoselli kapılar, otomasyon sistemi kategorisinde imal ediliyor. Özen ve uzmanlık isteyen fotoselli kapı onarımında, yüksek kalitede iş sunumu gerçekleştiriyoruz. Fotoselli kapı servisi ve montajında profesyonel kadro ile hizmet veriyoruz.

Fotoselli kapı servisi işin ehli olan ustalarımızla muazzam bir servistir. Sizlere 7/24 hizmet veriyoruz ve bunu en güzel şekilde yapıyoruz. Herhangi bir arıza olduğunda veya servise ihtiyaç duymanız halinde hemen bize ulaşmalısınız. Fotoselli kapılar da zamanla arıza çıkabiliyor fakat sayemizde bu arızalardan kurtulabilirsiniz.

Mesela bir gün fotoselli kapınızı açmak veya kapamak istediniz ve fotoselli kapı kapanmadı ya da açılmadı. İşte biz bu gibi sorunlar için varız. Bu durumlarda ustalarımız size yardımcı olacaklardır ve İşimizin ehli olduğumuzdan fotoselli kapı servisi ile sizlere yardımcı olacağız.

Fotoselli kapı servisi için bir tür acil servis öneminde olabileceğiniz anlar olabilir. Firmamız ve ustalarımız böylesi anlar da imdadınıza yetişmektedirler. Ustalarımız kesin çözüm için varlar ve kesin çözüm için arıza yerine giderler. Fotoselli kapı arıza kesin tespiti şu demektir. Hangi nedende fotoselli kapı bozuldu, arıza yaptı ve işlevini yerine getirmiyor. Bu neden ustalarımız tarafından tespit ediliyor. Olabilecek en hızlı ve en güvenilir yöntem ile de arızayı çözüyoruz. “Yarın geliriz” gibi işi sallayan, erteleyen yaklaşım kesinlikle olmaz ve bu anlayışa bizde asla yer verilmez.

Sözün özü işinizin veya evinizin güvenliğidir. Güvende olmayan bir kapının verebileceği sonuçları siz düşünün. Tüm tamiratımızda garantimiz vardır. Orijinal yedek parça kullanmaktayız. Ucuz Çin malı ürünler tercih etmemekteyiz. Kaliteli ve garantili servis hizmeti vermekteyiz. Fotoselli kapı servisi ile bunca sorununuzu çözmek için buradayız.

Tüm tamir, bakım ve yedek parça değişimi ile müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. En uygun fiyatlarla siz müşterilerimize profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Fotoselli kapı servisi olarak işimizde hızlı bir yapım sürecimiz vardır.

Teknik bakım ve servis olanağı, montaj, demontaj ve nakil işlemlerinin tamamında faaliyet gösteriyoruz.

Fotoselli Kapı Onarım ve Bakım

Garanti kapsamında olan fotoselli kapılarınız eksiksiz hizmet anlayışımız ile sorunsuz şekilde tamir edilmektedir. Garanti süresi dolan otomasyon sistemlerinde de en cazip fiyat avantajları ve güvenilir hizmet kalitemiz ile teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Profesyonel çözümler ve alanında uzman kadro ile hizmet veriyor, en hızlı sürede servis erişimiyle şehrin tüm bölgelerinde faaliyet gösteriyoruz.

Oteller ve turizm merkezleri, mağaza ve alışveriş merkezleri, kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra bina ve tüm yapılarda, fotoselli kapı montajı ile onarımında hizmet kalitesi sağlıyoruz.

Fotoselli Kapı Montaj

Günün her anı online sistemimizden bizlere erişim sağlayabilir ve servis taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Fotoselli kapı servis, bakım ve onarımında lider firma olarak hızlı çözümler sağlıyoruz. Çağrı merkezlerimizden ulaşım sağlayabilir ve tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Otomatik kapı sistemleri montajı, fotoselli kapı tamir ve onarımında ekonomik fiyatlar, profesyonel servis kalitesi ve yerinde uygulama seçenekleriyle hizmet veriyoruz. Her marka ve model fotoselli kapı sistemlerinizde onarım ve rutin teknik bakım olanakları sağlanmaktadır.

Fotoselli Kapı Servis

Fotoselli kapı servis ile tecrübeli ustalarımız size çare olacaklar. Sizler için 7/24 hizmet sağlıyoruz. Herhangi bir arıza olduğunda hemen bize ulaşmalısınız. Fotoselli kapılar da zamanla arıza çıkabiliyor fakat sayemizde bu arızalardan kurtulabilirsiniz.

Mesela bir gün kapınızı açmak veya kapamak istediniz ve fotoselli kapı kapanmadı ya da açılmadı. İşte biz bu gibi sorunlar için varız. Bu durumlarda ustalarımız size yardımcı olacaklar. Fotoselli kapı servisi tercih etmeniz durumunda pişmanlık yaşamayıp aksine memnun kalacaksınız.

Fotoselli kapı servis için bir tür acil servis öneminde olabileceğiniz anlar olabilir. Firmamız ve ustalarımız böylesi anlar da imdadınıza yetişmektedirler. Ustalarımız kesin çözüm için varlar ve kesin çözüm için arıza yerine giderler. Fotoselli kapı servisimiz ile arıza tespiti yapıp hızlı ve kesin çözüm sağlıyoruz. Olabilecek en hızlı ve en güvenilir yöntem ile de arızayı çözüyoruz. İşi sallayan, erteleyen yaklaşım kesinlikle olmaz ve bu anlayışa bizde asla yer verilmez. Fotoselli kapı servis arızalanan kapınıza çare olacaktır. Bizce hiç düşünmeden bize ulaşın ve gelip sorunu bulup halledelim.

Sözün özü işinizin veya evinizin güvenliğidir. Güvende olmayan bir kapının verebileceği sonuçları siz düşünün. Fotoselli kapı servis ile sizlere garanti sunuyoruz. Orijinal yedek parça kullanmaktayız. Ucuz ve Çin malı ürünler tercih etmiyoruz. Kaliteli ve garantili servis hizmeti vermekteyiz. Fotoselli kapı servis ile bunca sorununuzu çözmek için buradayız.

Fotoselli kapı servis olarak işimizde kalitemiz, uygun fiyatlarımız ve güler yüzlü ustalarımız ile diğer servislere benzemeyiz. Tüm tamir, bakım ve yedek parça değişimi ile sizlere katkı sağlıyoruz. En uygun fiyatlarımızla siz müşterilerimize profesyonel olarak hizmet sunuyoruz ve işimize olan bağlılığımızla kapınız ilk aldığınız zamana göre daha iyi çalışır hale geliyor.

Biz

  • Gezici servisimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Profesyonel ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaktayız.
  • Uygun fiyatlar ile kusursuz hizmet sunmaktayız.
  • 15 yıllık tecrübemiz ile her zaman yanınızdayız.