BAHÇELİEVLER FOTOSELLİ KAPI SERVİSİ

Bahçelievler Fotoselli Kapı Servisi

Bahçelievler fotoselli kapı servisi olarak kapıların boyutları sayesinde otomasyon sistemleri sınırlı alanlarda bile her türlü mimari ortama adapte edilebilen sistemler ile hizmet vermekteyiz. Azami kullanım çok yönlülüğü için tek kanatlı ve maksimum ağırlığı 110 kg kadar olan veya çift kanatlı ve her bir kanadın maksimum ağırlığı 70 kg kadar olan yana kayar kapılara uygulama hizmetini vermekteyiz. Bahçelievler fotoselli kapı servisi olarak otomasyon sistemi aynı zamanda klima ve mimari bariyerlerin tümüyle kaldırılmasına oranla büyük ölçüde enerji tasarrufunu garanti ederek uygulama gerçekleştirmekteyiz. Bahçelievler fotoselli kapı servisi olarak birçok alanda giriş çıkışların yoğun olduğu yerlerde tercih edilen sistemlerin uygulama montaj ve üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Bahçelievler fotoselli kapı servisi hizmetimizde hızlı açma kapama sağlayarak estetik ve konforu bir arada sunan kapılar üreterek montaj işlemini yapmaktayız. İklimle özelliği sayesinde soğuk havalarda ısı tasarrufu sağlar yazın da iç ortamın havasını muhafaza eden kapı sistemleridir. Bahçelievler fotoselli kapı servisi hizmetimizde kapı boşluğu üzerine asılan bir ray üzerinde kayarak hareket eden tek veya çift yöne açılan kanatlardan oluşan bir kayar kapı düzeneğinin otomatik hale getirilmesi sisteminin uygulamasını gerçekleştirmekteyiz. Bahçelievler fotoselli kapı servisi olarak ürettiğimiz ve montajını gerçekleştirdiğimiz tüm kapıların ray profili dişli kayış çarkları otomatik kapı motorları ve algılama elemanlarından gelen sinyali hareket komutuna çevirecek olan mikroprosesör işlemci yani anakart vb. elektronik devreleri üzerinde barındıran sistemlerden oluşmaktadır.

Bahçelievler fotoselli kapı servisi olarak fotoselli kapının tanımını yapacak olursak genellikle cam veya estetik açıdan güzel görünen paslanmaz çelik krom çerçeveli kumlu cam vb. sonsuz tasarımlar şeklinde kolay geçiş haricinde hijyen ve enerji tasarrufu için üretilmiş olup geçiş alanına girer girmez sizi algılar ve kendiliğinden açılan bir sistem olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Bahçelievler fotoselli kapı servisi ile verdiğimiz hizmet ile kapıyı açmak için fiziksel bir güce ihtiyaç duymazsınız bu kolaylık süpermarketlerden havalimanlarına kadar otellerden hastanelere kadar yaygınca kullanılan bir sistemdir. Bahçelievler fotoselli kapı servisi olarak üretim esnasında ideal hareketlenme ve frenleme mesafeleri en yüksek konfor düzeyinde kullanmanızı sağlayarak sistemler üretmekteyiz.

Bizi Arayın
Whatsapp