ALÜMİNYUM DOĞRAMA

Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama farklı alüminyum plakaların işlenerek kullanım alanlarına göre ürünlerin üretilmesi sonucu ortaya çıkan malzeme topluluğudur. Alüminyum doğrama sistemleri genellikle pencere ve kapılarda tercih edilir bunun temel nedeni yüksek ısı yalıtımı imkanı sunuyor olmasıdır. Günümüzde hemen hemen her binada bu ürün kullanıldığını söylemek mümkündür. Hem ekonomik hem kullanışlı olması başlıca tercih sebeplerinden biri olmaktadır. Alüminyum doğrama sisteminin avantajları ise; kolay temizlenir, PVC sisteme oranla daha sağlıklıdır, uzun ömürlüdür, çevreye karşı duyarlıdır koku vb. herhangi bir sıkıntı yaratmaz, diğer ürünlere göre daha hafif yapılıdır buda kullanım kolaylığı sağlamaktadır, bakımı kolaydır, yangın vb. durumlarda zehirli gaz salınımına yol açmaz, zengin açılım çeşitliliği mevcut olmakla birlikte farklı renk ve model alternatifleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Alüminyum doğrama fiyatları ile doğrama çeşidine ve metre karesine göre farklılık gösterdiğini söylemek mümkün olmaktadır. Genel olarak seri şeklinde piyasaya sürülen bu ürünler çeşit ve ürün malzemesi dışında ölçüsü vb. durumuna göre değişiklik göstermektedir. Alüminyum doğrama sisteminde bunun yanı sıra firmalar kendi tecrübelerine göre de ek ücret talep ettiklerini söyleyebiliriz. Ürün satın alan tüketiciler montajlama ücreti ödemezler firmamız genellikle montajlamayı ücretsiz bir şekilde hizmet sunmaktayız. Alüminyum doğrama görsel özellikleriyle birinci sınıf kullanım özelliklerine sahip bu malzemeler dayanıklı ve uzun ömürlü olması tercih sebebi olmasına neden olmaktadır.

Alüminyum doğrama kullanımının asıl amacı kullanılan ve kurulan yerler alüminyum doğramada genelde kapı ve pencere olduğu için güvenlik ve koruma amacıyla kurulan sistemin bütünlüğüdür. Alüminyum doğrama sistemleri cephe sisteminiz taşıyan ana yapılarda ve pencere dışında kapı sistemlerinde geniş bir kullanım alanını teşkil ettiğini söyleyebiliriz. Alüminyum doğrama sisteminde ürünün doğru ve yerinde seçilmesi, kaliteli olması ve uygulanması gibi ana faktörlerin tam ve eksiksiz yerine getirilmesi çok büyük bir önem arz ettiğini söyleyebiliriz. Tüm bu kombinasyonlar bir araya geldiğinde ise ortaya estetik bir görüntü sunan iş maksimum fayda ve uzun ömür gibi kullanıcının aldığı hizmetten ileri derecede faydalanmasını sağlayan bir iş çıkacağını söylemek mümkün olmaktadır.

Biz

  • Gezici servisimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Profesyonel ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaktayız.
  • Uygun fiyatlar ile kusursuz hizmet sunmaktayız.
  • 15 yıllık tecrübemiz ile her zaman yanınızdayız.